Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Rozhovory s manažery

Katedra aplikované ekonomie a Katedra psychologie vás zvou na diskuzi s PhDr. Editou Bosákovou, majitelkou společnosti KAPS – Kariérový a personální servis, s.r.o.

 

v úterý 22. 10. 2013, 9.45 hodin, uč. č. 216, Vodární 6

Diskutovat budeme mimo jiné na tyto témata:

  1. Jak se firma zakládá?
  2. Jaká je Vaše nejdůležitější osobní zkušenost s řízením lidí, vedením nebo vybudováním firmy?
  3. Jaké jsou nejčastější (největší) chyby začínajících podnikatelů?
  4. Jaké firemní hodnoty prosazujete a držíte se jich?
  5. Podle čeho se rozhodujete, když přijímáte uchazeče? V čem dělají chyby?
  6. Work life balance – soukromý život a práce. Hranice, kolize, zvládání, oběti.
  7. Možnosti podnikání na Olomoucku – příležitosti, zkušenosti, konkurence…

Společnost Kariérový a personální servis, s.r.o. (kaps) byla založena v roce 1994 a působí v Olomouci. Činnost společnosti je zaměřena na oblast psychologie práce a řízení a na firemní vzdělávání. Firma tvoří a realizuje firemní vzdělávací programy a vzdělávací kurzy pro zaměstnance na míru. Specializací firmy jsou firemní vzdělávací programy v oblasti měkkých dovedností (Soft Skills), diagnosticko výcvikové programy (Assessment Centre), programy zaměřené na rozvoj osobnosti, programy zaměřené na problematiku zvládání stresu (Stres Management), programy cílené na podporu týmové spolupráce (Teambuilding) a programy rozvíjející schopnost komunikace zaměstnanců (vnitrofiremní komunikace, komunikace s klienty a zákazníky). Dále pak dopravněpsychologická diagnostika a poradenství v oblasti rozvoje lidských zdrojů organizace, provedení personálního auditu a profesní psychodiagnostika zaměstnanců.

 

Diskuse bude probíhat v rámci předmětu Manažerská psychologie 2. Všichni zájemci jsou srdečně zváni k účasti (není podmínkou mít předmět zapsán).

Post Tagged with

Comments are closed.