Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

UP Business Camp

Chcete v novém semestru vykročit skutečně tím správným směrem?

Načerpat nevšední znalosti, zajímavé myšlenky, získat nové kontakty, a především poslechnout si inspirativní příběhy a rady úspěšných českých podnikatelů?

Tak v tom případě si nenechte ujít konferenci UP Business Camp, na které vystoupí takové zvučná jména české podnikatelské sféry jako Michael Rostock Poplar a Markétka Křížová investoři z Dne D, Ivo Toman, Václav Muchna, ale i úspěšná absolventka Katedry aplikované ekonomie UP, Mgr. Lucie Zbořilová MBA, senior ředitelka personalistiky a firemní komunikace společnosti Meopta-optika s.r.o.

Konference UP Business Camp, na které se kromě zajímavých přednášek můžete naučit jak správně networkovat, anebo jak fungují nástroje metody GTD, je připravena pro všechny studenty, kteří chtějí mít svou úspěšnou budoucnost pevně ve svých rukou!

Toto všechno a ještě mnohem více Vám přineseme v sobotu 12. 10. 2013 do auly Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci. Více informací a registrace na konferenci naleznete na http://www.jsmepodnikani.cz/akce/conference/2013-10-up-business-camp-2013 .

 

 

Post Tagged with

Comments are closed.