Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Nové předměty pro další akademický rok

Milí studenti a spolužáci,

tímto bychom Vás rádi informovali o možnosti zapsat si letos POPRVÉ předměty, které spojují poznatky z psychologie, ekonomie a manažerského vzdělávání.

Předměty jsou koncipovány do jednoho modulu a vzájemně se doplňují. Jednotlivé předměty si můžete rozvrhnout do několika semestrů a získáte za ně kredity „B“ nebo „C“ (podle studijního plánu). Všechny předměty, které si zapíšete, budou uvedeny v Diploma supplement, díky čemuž budete mít doklad o jejich absolvování.

!!! Navíc !!! Pokud absolvujete 70% všech předmětů, získáte CERTIFIKÁT o absolvování, který vám může pomoci při hledání zaměstnání.

V příloze Vám zasíláme kompletní seznam předmětů, včetně jejich zkratek ve Stagu a jejich sylabů. Tento seznam, sylaby a veškeré další doplňující informace jsou uvedeny na webu www.ekonompsych.upol.cz

Předměty si mohou zapsat studenti z celé univerzity, ale vy jakožto studenti naší katedry máte přednostní právo zápisu. Věříme, že Vás naše nová nabídka zaujme a včas si zajistíte místo v těchto kurzech.

Pěkné léto,

Lenka Šrámková a Zuzana Vávrová

Comments are closed.