Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Last minute: Stipendium na Tianjin Normal University – září 2013!

Výborná příležitost pro studenty KAE, zejména oboru AES-ČiF!

Last minute: Stipendium na Tianjin Normal University – září 2013!

V rámci programu „Special scholarships for Central and Eastern Europe Credit Students” nabízí Tianjin Normal University studentům KAE FF UP plné stipendium zahrnující: zdarma ubytování, školné a pojištění, měsíční příspěvek 1400CNY plus jednorázový příspěvek „resettlement fee”. Student si sám hradí pouze letenku. Minimální délka pobytu je 3 měsíce, akademický rok začíná první týden v září.

Každý semestr si student může zapsat max. 5 kurzů. Kurzy týkající se čínského jazyka a kultury jsou vyučovány v čínštině, ostatní předměty v angličtině. V rámci programu se nabízí následující kurzy: Comprehensive Chinese, Chinese social situation, Cultural experience,  Comparative study between Chinese and foreign culture, International business negotiation, International trade,  International business administration, Comparative management science, Customer behavior, Logistics management, Project management, Strategy management, Chinese traditional culture and management, Service marketing, Stock investment, Leadership and entrepreneurship

Deadline pro studium od zimního semestru 2013 hoří, prosím případné zájemce, aby kontaktovali emailem co nejdřívepaní Michaelu Zahradníkovou michaela.zahradnikova@upol.cz

 

Podrobnější info:

Tianjin Normal University (Tianjin, ČLR) momentálně žádá u čínské vlády o program „Special scholarships for Central and Eastern Europe Credit Students“. Stipendijní program je tedy ve fázi žádosti, nicméně podle informací TJNU vypadá velice nadějně. V případě, že žádost bude odsouhlasena, je možné vycestovat za následujících podmínek:

1. minimální délka pobytu: 3 měsíce

2. Každý semestr si student může zapsat max 5 kurzů. Kurzy týkající se čínského jazyka a kultury jsou vyučovány v čínštině, ostatní předměty v angličtině. V rámci programu se nabízí následující kurzy:
(a.) Comprehensive Chinese
(b.) Chinese social situation
(c.) Cultural experience
(d.) Comparative study between Chinese and foreign culture
(e.) International business negotiation
(f.) International trade
(g.) International business administration
(h.) Comparative management science
(i.) Customer behavior
(j.) Logistics management
(k.) Project management
(l.) Strategy management
(m.) Chinese traditional culture and management
(n.) Service marketing
(o.) Stock investment
(p.) Leadership and entrepreneurship

3. Je třeba se co nejdříve zaregistrovat na následujících stránkách:
http://laihua.csc.edu.cn/inscholarship/jsp/student/StudentLogin.jsp
Agency No. pro TJNU je 10065

 

4. UP má k dispozici 6 stipendijních míst. V případě většího počtu zájemců je finální výběr proveden TJNU.

 

Upozorňuji jen, že je možné, že TJNU stipendijní program neodstartuje, nicméně i tak to, myslím, za zkoušku stojí. Prosím zaregistrujte se co nejdříve na výše uvedených stránkách, registrace budou ve velice blízké době uzavřeny (přesné datum mi bohužel nebylo sděleno). Jakmile bych měla další informace, přepošlu.

 

Michaela Zahradníková, KAS

Comments are closed.