Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Projektové řízení – Studentský projekt roku

Milí přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit na zajímavou soutěž PROJEKTOVÝ MANAŽER ROKU, kterou pořádá Společnost pro projektové řízení, o.s. Do soutěže je zařazena pro vás zajímavá kategorie Studentský projekt roku.

Posláním soutěže je ocenit nejvýznamnější a nejúspěšnější projektové manažery, manažerky a samotné projekty ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru, napříč všemi odvětvími v České republice. Soutěž představí trendy projektového řízení a přinese aktuální obraz dění ve světě projektů.

Do kategorie Studentský projekt roku lze přihlásit jakýkoliv projekt, který byl realizován studenty a ukončen nejpozději k datu vyhlášení soutěže. Pozor svůj projekt musíte zaregistrovat do 31. 8. 2012. Využijte tedy prázdniny k tomu, abyste celé ČR ukázali, co ve vás je! Registrujte se prostřednictvím www.pmroku.cz a získejte prestižní manažerské ocenění Vaší práce, unikátní skleněnou pamětní desku vytvořenou významným umělcem Bořkem Šípkem a hodnotné dárky od partnerů soutěže.

Organizace, které přihlásí své projekty do kategorie „Studentský projekt roku“, jsou osvobozeny od registračního poplatku!

http://www.newsletters.cz/NL_PMR01/index.html

_______________________________________________

Skupina mladých projektových manažerů při ACSA

www.ypmg.cz

 

Post Tagged with

Comments are closed.