Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Pravidla elektronické komunikace – sdělení diplomantům J. Kubátové a rovněž ostatním studentům

Milí diplomanti, milí studenti KAE,

došla jsem k závěru, že je nezbytné artikulovat pravidla vzájemné elektronické komunikace (jeden by řekl, že vysokoškoláci je pochopí i bez toho, ale pořádek dělá přátele, tak to raději napíšu).

Moje úřední adresa je jaroslava.kubatova@upol.cz, a to je také jediná adresa, kde budu přijímat e-maily od studentů včetně diplomových prací. (Moje gmailová adresa slouží výhradně pro propojení s Moodlem a není důvod, aby mi na ni studentui psali, na upol adrese si maily organizuji a pokud jste použili gmail, vytvářeli jste chaos a přidělávali mi práci.)

Děkuji všem, kdo mi přáli pěkný víkend či pěkný zbytek víkendu. Vězte však, že o víkendu se pracovními maily nezabývám.

Nepožadujte vyřizování záležitostí přes noc ani v jiných krátkých termínech. Pokud mi někdo večer píše, že ráno něco chce, tak opravdu nelze počítat s kladným vyřízením. Očekávat odpověď do 48 hodin (v pracovních dnech!) lze považovat za rozumné.

Ad diplomati: od začátku semestru mám na čtení vašich děl pátky. To znamená, že v úterních konzultacích se budu vyjadřovat k textům, které jsme našla v mailu (upol!) nejpozději předchozí pátek v 8.00.  Pokud se sejde textů více, než lze stihnout konzultovat během mých konzultací, rozhoduje pořadí doručení.

V úterý 7.2. tak budu připravena konzultovat práce studentek Zpěvákové, Kukelkové, Pšikalové, Uhrové a Trtílkové (jiné práce jsem do dneška přes doporučený termín neobdržela)

Prosím, věnujte také pozornost změnám mých konzultací, které jsou nevyhnutné, budou vždy uvedeny na tomto blogu.

Děkuji všem za pochopení a těším se na pružnou a přehlednou spolupráci

Jaroslava Kubátová

Post Tagged with , ,

Comments are closed.