Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Dejte prostor kariéře – Career Days 2011

Už jste měli příležitost nahlédnout do kuchyně světoznámých firem? Absolvovat tréninky od opravdových profesionálů? Diskutovat se zástupci společností nad tématy, která si sami vyberete? Předvést firmám vaši podnikatelskou vizi? To vše můžete, ani ne za stokorunu, 2. – 3. března v Praze.

Career Days, dvoudenní setkání studentů se zástupci významných českých i zahraničních společností, představují pomyslný krok k úspěšné kariéře. Vysokoškolští studenti zde kromě širokého přehledu o možnostech uplatnění můžou získat velmi cenné kontakty či absolvovat tréninky na zlepšení profesních dovedností.

Vstupné na Career Days stojí pouhých 99,- Kč na dva dny (79,- Kč/den), ovšem i z této směšně nízké částky dostanete po vyplnění zpětné vazby nazpět 50,- Kč. Aby nebylo cenových výhod málo, cesta vlakem do Prahy na Career Days vás vyjde o 50% levněji – tam za plnou cenu (z Olomouce 310,- Kč), po obdržení ověřovacího razítka na místě zpátky zadarmo!

Pokud nemáte zajištěný nocleh v Praze, k dispozici je vám levné ubytování v nedalekém hotelu Krystal v ceně 330,- Kč (včetně snídaně). Počet míst je však omezený a rezervaci je třeba potvrdit první den dopoledne na místě.

Čím dříve se zaregistrujete, tím větší šanci máte přiřadit se k vytoužené firmě. Jistě není třeba zdůrazňovat, že studenti ekonomických předmětů patří mezi preferované cílové skupiny, z nichž si firmy vybírají své potenciální zaměstnance. Proč neobětovat trochu peněz a volného času, může-li se vám to mnohanásobně vrátit.

Více info i registraci najdete na www.careerdays.cz

Post Tagged with ,

Comments are closed.