Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Kompenzace kreditů v návaznosti na změny v organizaci studia v a.r. 10-11

Milí studenti,

na celofakultně platný pokyn paní proděkanky Veselovské vytváříme na KAE předmět KAE/EMA Ekonomické metody – aplikace za 10 kreditů.

Tento předmět je kompenzační disciplínou pro studenty, kterým se v průběhu studijního bloku (ne na začátku!) zvýšila kreditní zátěž o 10 kreditů v důsledku změn  v organizaci studia.

Předmět si budou moci zapsat studenti až na základě mého souhlasu, a to tzv. přes kartu, tedy nezapíší si ho sami, ale zápis provede paní sekretářka. Tak je zajištěna nejen kontrola oprávněnosti zápisu, ale nejsme vázáni na termín uzavření STAGu, tudíž lze věc řešit v klidu.

Tato možnost se týká zejména studentů oborů APLKF a OFHP a dále některých kombinací AES. Pokud prokazatelně vzrostla vaše zátěž o 10 kreditů, můžete si být jisti mým souhlasem a můžete se odepsat z disciplín KAE, které  jste si „pro jistotu“ zapsali.

Pro případné konzultace budu k dispozici v pátek 24.9. po 12 hodině na KAE. Pokud se nemůžete dostavit osobně, raději mi v této době telefonujte než mailujte, neboť vaše kauzy jsou často velmi složité.

JK

Comments are closed.