Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Nabídka práce

OBCHODNÍ REFERENT S RUŠTINOU

Náplň práce:

– průzkum trhu

– kontakt se stávajícími zákazníky

– vyhledávání nových obchodních příležitostí

– spolupráce na tvorbě obchodní strategie firmy

Požadujeme:

– VŠ podmínkou – ekonomický směr výhodou

– pozice je vhodná i pro absolventy

– práce na PC (Excel, Word, Outlook + praxe se SAP výhodou)

– výborná znalost anglického a ruského jazyka podmínkou!!!

– obchodní a komunikační dovednosti

– organizační dovednosti, řízení/koordinace

– řidičský průkaz skupiny B

– ochota cestovat

Nabízíme:
– práci v mezinárodní společnosti

– zajímavé platové ohodnocení (měsíční a roční prémie)

– zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, na volnočasové aktivity a na jazykové kurzy, závodní stravování)

– pružnou pracovní dobu

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Komu se hlásit: Mgr. Eva Zinnburgová

zinnburgova@jobseu.cz, tel: 724000616

Sdílejte:

Comments are closed.