Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Práce v hotelu IBIS Olomouc

Hotel ibis Olomouc Centre hledá spolehlivého kandidáta na pracovní pozici RECEPČNÍ.

Náplň práce:

  • Podílet se na chodu recepce s cílem zajistit kvalitu služeb garantovanou hostům značkou Ibis
  • Uvítání hostů hotelu a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
  • Zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • Jednání s hosty – osobně, telefonicky či e-mailem, řešení jejich požadavků a reakce na případné stížnosti
  • Informování hostů ohledně jejich pobytu a doprovodných služeb, nabízení dalších služeb hotelu
  • Úzká spolupráce s týmem housekeeping (k zajištění úklidu pokojů a předávání informací ohledně plánované obsazenosti)
  • Přijímání plateb za ubytování, respektive další služby, v souladu s danými pravidly, odpovědnost za přijaté platby

Profil kandidáta:

  • Bezproblémové jednání s lidmi
  • Přívětivá, přátelská osobnost
  • Orientace na služby hostům a schopnost služby nabízet
  • Pohotové a profesionální jednání
  • Dobrý posluchač/ka
  • Schopnost předvídat situaci a reagovat adekvátně na změny
  • Diplomatická osobnost schopná sebekontroly
  • Angličtina na komunikativní, popř. vyšší úrovni, je naprosto nezbytná, jakýkoliv další jazyk je velkou výhodou
  • Zkušenost s prací v hotelovém sektoru a znalost práce s rezervačním systémem je výhodou

Nabízíme:

  • Zodpovědnou pracovní pozici v novém hotelu
  • Práci s možností další kariéry v celosvětovém měřítku
  • Školení a možnost osobního rozvoje
  • Příležitost k rozšíření kompetencí
  • Příležitost k uplatnění jazykových znalostí

Předpokládaný nástup co nejdříve.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail H8248-FO@accor.com (Ing. Jelena Březinová).

Sdílejte:
Post Tagged with

Comments are closed.