Studentům KAE

Informační blog Katedry aplikované ekonomie Univerzity Palackého v Olomouci

Veletrh pracovních příležitostí

Víš, jaký je problém většiny veletrhů pracovních příležitostí? Většinou na nich nejsou k vidění příležitosti. Career Days jsou jiné. Jako jediný́ veletrh svého druhu nabízí skutečný a živý kontakt se špičkovými zaměstnavateli, a to prostřednictvím setkání a tréninků s limitovaným počtem účastníků, nebo osobních rozhovorů přímo
s HR manažery velkých firem.
 Career Days jsou díky své 21leté tradici dlouholetým partnerem studentů a firem, kteří se nechtějí jen dívat, ale chtějí se své budoucnosti od začátku aktivně účastnit.

Proč bys letos neměl chybět?

  • · Našim hlavním cílem je ti zprostředkovat živý kontakt se zaměstnavateli a tvé možné působení ve společnosti, kterou si vybereš.
  • · Pro Career Days je na prvním místě kvalita, ne kvantita. Svědčí o tom možnost navštívit uzavřená setkání se zástupci firem, a to v menším počtu účastníků, která ti dává prostor pro větší interakci s nimi.
  • · Tím že se zaregistruješ, máš své místo na setkání nebo tréninku zaručeno. Máš tedy jistotu, že budeš mít dostatečný prostor pro otázky ohledně věcí, které tě zajímají.
  • · S Career Days se rozhodně neztratíš v davu. Při vstupu obdržíš jmenovku, která ti ulehčí navazovaní kontaktů.
  • · Pomůžeme ti zlepšit tvé soft skills za pomoci připravovaných tréninků od firem a také ti naši personalisté poradí, jak vylepšit tvé CV. Nezapomeň si proto přinést životopis s sebou a nahrát jej při registraci.
  • · Letos jsou oficiální částí programu virtuální Career Days, které tě na osobní setkání maximálně připraví.

Letošní Career Days probíhají od 5. do 6. března virtuálně v Adobě Connect prostředí a od 7. do 8. března fyzicky v pražském hotelu Corinthia.

 

Tak neváhej a už nyní se registruj na www.careerdays.cz a buď připraven na Your future career LIVE.

 

Sdílejte:
Post Tagged with

Comments are closed.